Co je bezkontaktní dezinfekce vozidla interiéru ozónem O3.

Nejnovější a nejmodernější metoda na dezinfekci interiéru vozu a klimatizace AKTIVNÍM KYSLÍKEM - OZONEM. Zničí veškeré bakterie, roztoče, plísně a odstraní zápach.

Chcete zažít opravdu 100% vydezinfikovaný automobil, zbavený nepříjemných zápachů a neviditelných nepřátel v podobě virů, baktérií, plísní, roztočů a nejrůznějších typů alergenů? Spolehněte se na OZON, nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, jaké je v současné době známo. Ozon se jako plyn dostane opravdu všude, kam se běžné sprejové dezinfekce nedostanou. Neexistuje žádný virus ani bakterie, které by ozonu dokázaly odolat. Ozon je 3000x účinnější než chlór.

Kde se v automobilu bere nepříjemný zápach.

Veškerá tvorba baktérií a plísní je doprovázena nežádoucím zápachem v interiéru automobilu. Problém se umocňuje tím, když vozidlo není dostatečně větráno. Navíc bakterie a plísně jsou původci řady zdravotních problémů nejen řidičů, ale i ostatních pasažérů. Výsledkem tedy může být pálení očí, podráždění dýchacích cest, v horším případě dochází k bakteriálním infekcím či alergickým reakcím.

Ozon jako plyn pronikne do všech skulin a pórů materiálů jako jsou koberce, čalounění, potahy, ventilační a klimatizační systém a zničí zde všechny mikroorganismy. 

Ozón zcela vydezinfikuje ošetřovaný automobil, aniž by po sobě zanechal nějaký jedovatý chemický zbytek.

Čištění ozonem trvá min. 30 minut u osobních vozidel, podle stupně znečištění i více. Poté následuje min. 10 minut pro dostatečné odvětrání a rozpad zbytků ozonu. Po aplikaci může být jemný odér ozónu cítit ještě asi 24 hodin.

Doporučení:

Možnosti využití generátoru ozonu: Účinně odstraňuje z prostředí viry, plísně, choroboplodné zárodky a pachy od kouření, po převozu zvířat ,po rozlitém mléku nebo vínu apod.

- v osobních a obytných vozech, v dodávkách

- v sanitních vozech a autobusech, taxících a jiných dopravních  prostředcích